Masterclass 5 - De Regisseur en Coach
Voor wie?
De leiderschap masterclasses zijn bedoeld voor het hoger management (HBO en academisch denk- en werkniveau) en high potentials en middenkader (MBO+). Leidinggevende ervaring is vereist.
Deze masterclasses vormen een goed vervolg op onze open training Resultaatgericht Authentiek Leiderschap of een vergelijkbare training / opleiding. Wij onderscheiden zes leiderschapsrollen. Als u zich in een of meerdere van deze rollen verder wilt ontwikkelen, volg dan die betreffende masterclass(es). U kunt ook de gehele cyclus van masterclasses als één Leergang Leiderschap volgen.
Inhoud Masterclass 5 - De Regisseur en Coach
Tijdens deze masterclass leert u meer over hoe je degene kunt zijn die aan de touwtjes trekt en toch grotendeels op de achtergrond blijft. We onderzoeken hoe u het beste uit uw mensen kunt halen door te spelen met de rollen van projectmanager, mediator en coach. In de rollen van projectmanager fungeert u als opdrachtgever en manager. Richtinggevend bij mediation zijn het scheppen van begrip en evewicht, het verkrijgen van commitment en het zorgen voor een win-win situatie voor de betrokken partijen en de organisatie. In de rol van coach leert u hoe u de sociale en emotionele olie in de samenwerking kunt zijn en oefent u met diverse vormen van coaching in de context van de coachingscyclus.