Humor
Van oorsprong ben ik bedrijfs- socioloog en heb ruim twintig jaar gewerkt bij KPN op veel verschillende plekken als organisatieadviseur, senior management-consultant en trainer.
Als zelfstandig gevestigd adviseur, coach en facilitator werk ik freelance voor Schoonderwoerd & Partners bv. Ik houd van afwisseling; van individuele coaching tot het faciliteren van grootschalige conferenties; van het begeleiden van reorganisaties tot het ondersteunen van persoonlijke groei. Ruime ervaring heb ik met ontwikkelen, implementeren en trainen op het gebied van competentiemanagement.
Naast ingewikkelde verhalen helder neer te zetten en concepten en modellen te vertalen naar de praktijk, zie ik met humor werken als bevrijding; om jezelf lachen en vandaar uit verder kunnen. Mensen stimuleren om uit hun comfortzone te stappen, te experimenteren met nieuw gedrag, efficiënter en met meer plezier gebruik te maken van hun capaciteiten, onvermoede bronnen aan te boren en steeds meer zichzelf te worden.
Ik ben geaccrediteerd trainer voor toepassing van de Myers-Briggs Type Indicator® (MBTI) en ALert Type Indicator© (ALTI).